پرش لینک ها
مشاوره تلفنی

گیت فروشگاهی چیست؟

گیت ضدسرقت فروشگاهی وسیله است، که در قسمت خروجی فروشگاه نصب شده و با آلارم خود از خروج غیرقانونی به بیرون از فروشگاه ،جلوگیری به عمل می آورد. گیت به تنهایی آلارم نمی دهد و برای کارکردن نیاز به تگ و یا لیبل دارد که روی کالا نصب می شود. در هنگام خروج از گیت با سیگنالی که به گیت ارسال می کند باعث ایجاد آلارم می شود.

برای فروشگاه باید بسته به نوع کالایی که می خواهید از سرقت آن جلوگیری شود، تگ ضدسرقت مناسب انتخاب کنید. مثلا برای لباس تگ صدفی ، گلفی و یا… و برای کتاب و دارو از تگ لیبل می توان استفاده نمود. حال باید گیت مناسب را خریداری فرمایید.

انواع گیت فروشگاهی چشم سوم

  • گیت AM : این نوع گیت ها دارای مدل های مختلفی از قبیل تک آنتن، دو آنتن ، سه آنتن و چند آنتن می باشد. مزیت این نوع گیت پوشش دهی مناسب و همچنین عملکرد بهتر در کنار فلزات می باشد و از لحاظ قیمتی به طور کلی گران تر از گیت های RF می باشد. از جمله گیت های AM می توان گیت سیگما، گیت اوپال و گیت سنسورماتیک را نام برد.
  • گیت RF : این نوع گیت ها انواع نیز تک آنتن و چند آنتن دارد . از لحاظ قیمت مناسب تر است و برای فروشگاه های کوچک کاربردی می باشد. این نوع گیت دارای دو فرکانس 2MHz و 4.75MHz می باشد. با توجه به امکان سنکرون شدن این سیستم ، می توان آن را به بیش از 3 آنتن افزایش داد.تنوع مدل گیت RF به صورت میله ای، پلکسی و شیشه ای برای انتخاب مستریان عزیز می باشد. برای گیت های RF می توان گیت RAKO آلمان که نمایندگی انحصاری آن شرکت چشم سوم می باشد، همچنین گیت های چینی را معرفی کرد.
  • گیت EM : این نوع گیت ها به صورت الکترومگنتیک کار کرده و دارای ظاهری زیبا می باشد. این گیت ها معمولا در مغازه های آرایشی مورد استفاده می باشد ، چرا که دارای لیبل شیشه ای یا کاغذی بسیار باریک می باشد که به راحتی می توان برای انواع مداد آرایشی، عطر و غیره استفاده شود. گیت ضد سرقت EM بر روی فلزات نیز مورد استفاده بوده و در اثر الصاق به فلزات خنثی نمی شود. جوابدهی بین گیت EM در شرایط ایده آل تا 90 سانتی متر است.

نصب دزدگیر فروشگاهی :

برای نصب سیستم جفت آنتن، دو آنتن مورد نیاز می باشد که یک آنتن به عنوان گیرنده و یک آنتن به عنوان فرستنده در نظر گرفته می شود. روی برد گیرنده چراغ آلارم آنتن قرار گرفته است که روی آن برد گیرنده هایی مربوط به حساسیت قرار دارند. به این صورت که 3 چراغ سبز و یک چراغ قرمز LED می باشد. که معمولا این سیستم در 2 مد مختلف 160 و 180 جهت تنظیم حساسیت و سنکرونکردن قابل نصب می باشد. برای نصب دقیق گیت بهتر است از نصاب وارد به نصب آن کمک گرفت.

انواع کاربرد گیت ها:

با توجه به اینکه تنوع گیت های RF از قبیل میله ای، پلکسی و شیشه ای، تنوع در اتخاب گیت نیز برای مشتریان محترم وجود دارد و با توجه به رنگ و مدل دکوراسیون فروشگاه خود می توانید از سیستم دزدگیر مناسب با فروشگاه خود استفاده فرمایید.

گیت ضدسرقت AM معمولا جهت جلوگیری از سرقت لوازم آرایشی توسط لیبل AM ، جهت جلوگیری از سرقت لوازم جانبی موبایل در موبایل فروشی ها، جهت جلوگیری از سرقت کالاهای پت شاپ ، جهت جلوگیری از سرقت عینک و جلوگیری از سرقت طلا و جواهر استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات دقیق تر و بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

یک دیدگاه بگذارید