پرش لینک ها
مشاوره تلفنی

درباره ما

امروزه با توجه به اهمیت فزاینده‌ی استفاده از سیستم‌های ضد سرقت الکترومغناطیسی (EAS) در فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها، شرکت چشم سوم با دقت نیازهای بازار را مورد بررسی قرار داده و به مطالعه‌ی دقیق بر روی برندهای معتبر اروپایی در حوزه‌ی گیت‌های فروشگاهی پرداخته است. پس از تحلیل جامع محصولات متعدد و انجام آزمایش‌های فنی و عملیاتی، برند RAKO آلمان به عنوان گزینه‌ی برتر انتخاب شده است.
بدین ترتیب با حضور مدیریت محترم مجموعه در شرکت RAKO آلمان و عقد قرارداد همکاری، از سال 89 ، چشم سوّم به عنوان نماینده رسمی و انحصاری RAKO آلمان در ایران فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت مفتخر است که پس از اخذ نمایندگی و در طی 5 سال گذشته چندین هزار دستگاه گیت فروشگاهی را در سرتاسر ایران نصب و راه اندازی نماید. علاوه بر این همکاری و عقد قرارداد با برندها و مجموعه های شاخص فروشگاهی بزرگ، نشان از کیفیت ممتاز و متفاوت برند آلمانی RAKO در مقایسه با سایرمحصولات دارد.

چشم سوم، با بهره‌گیری از تخصص نیروهای متبحر داخلی و به‌روزترین دانش فنی جهانی، توانسته است به عنوان تنها تولیدکننده انبوه دزدگیرهای فروشگاهی و تجهیزات جانبی در ایران، یک مزیت رقابتی قابل توجهی نسبت به محصولات خارجی ایجاد کند. این شرکت، که خدمات پس از فروش مطلوبی را ارائه می‌دهد، از پنج سال پیش با راه‌اندازی کارخانه تولید انبوه تگ دزدگیر فروشگاهی، نوآوری قابل تقدیری را در صنعت امنیتی کشور به ارمغان آورده است.