پرش لینک ها
مشاوره تلفنی

درباره ما

امروزه استفاده از سیستم های ضد سرقت الکترو مغناطیسی(EAS) یا گیت های فروشگاهی برای مغازه ها و سوپر مارکت هایی که کالاهای خود را در دسترس مشتریان قرار می دهند، از ضروریات امنیتی برای کاهش سرقت به شمار می رود. در این راستا شرکت چشم سوم پس از بررسی نیاز بازار و سیستم های ضدسرقت فروشگاهی موجود در بازار شروع به انجام کار مطالعاتی بر روی برند های معتبر گیت اروپایی در زمینه دزدگیر های ضدسرقت فروشگاهی(EAS ) نمود، پس از بررسی محصولات شرکتهای مختلف و انجام تست های فنی و میدانی توسط کارشناسان فنی شرکت، برند RAKO آلمان مورد تایید قرار گرفت.


بدین ترتیب با حضور مدیریت محترم مجموعه در شرکت RAKO آلمان و عقد قرارداد همکاری، از سال 89 ، چشم سوّم به عنوان نماینده رسمی و انحصاری RAKO آلمان در ایران فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت مفتخر است که پس از اخذ نمایندگی و در طی 5 سال گذشته چندین هزار دستگاه گیت فروشگاهی را در سرتاسر ایران نصب و راه اندازی نماید. علاوه بر این همکاری و عقد قرارداد با برندها و مجموعه های شاخص فروشگاهی بزرگ، نشان از کیفیت ممتاز و متفاوت برند آلمانی RAKO در مقایسه با سایرمحصولات دارد.


همچنین این شرکت تنها تولید کننده انبوه دزدگیرهای فروشگاهی و کلیه تجهیزات جانبی آن با مزیت رقابتی بالا نسبت به مشابه خارجی آن و خدمات پس از فروش مطلوب میباشد که با همت نیروهای متخصص داخلی و دانش فنی روز دنیا توانسته از 5 سال پیش کارخانه تولید انبوه تگ دزدگیر فروشگاهی را برای اولین بار در کشور راه اندازی نماید.