پرش لینک ها
مشاوره تلفنی

برچسب دزدگیر

سیستم ضد سرقت و دزدگیرها باتوجه‌ به گسترش فروشگاه‌ها و تنوع محصولات آن‌ها یک سیستم کاملاً ضروری برای حفظ امنیت کالاهاست. با قراردادن گیت فروشگاهی در قسمت خروجی فروشگاه و استفاده از تگ یا برچسب دزدگیر بر روی محصولات از خروج غیرمجاز کالاها می‌توان تا حد چشمگیری جلوگیری کرد. برچسب‌های دزدگیر و لیبل‌های ضد سرقت برای همه اجناس مثلاً لوازم آرایشی و بهداشتی، کتاب، عینک ‌فروشی‌ها، فروشگاه لوازم‌خانگی و دکوراسیون کاربردی است. همچنین شما می‌توانید با الصاق صحیح لیبل دزدگیر لباس از سرقت البسه به‌خوبی جلوگیری کنید. انتخاب لیبل‌های ضد سرقت فروشگاهی به‌عنوان یکی از بهترین روش‌ها برای حفظ امنیت کالاها و جلوگیری از خروج غیرمجاز آن‌ها انتخابی مناسب و به‌صرفه است.

برچسب دزدگیر چیست؟

تگ لیبل دزدگیر فروشگاهی یک برچسب امنیتی ضد سرقت است. این لیبل‌ها بر روی محصولات الصاق می‌شوند تا از سرقت کالا جلوگیری شود. برچسب دزدگیر ضمن ظاهر کوچکی که دارد حداکثر امنیت را برای کالاهای شما تأمین می‌کند. لیبل دزدگیر دارای انواع و دسته‌بندی‌های مختلفی است که هرکدام مناسب یک جنس و محصول خاص است. مثلاً لیبل دزدگیر مورداستفاده برای اجناس فلزی با لیبل دزدگیر لباس‌ها و کالاهای موجود در سوپرمارکت‌ها و یا کتاب‌ها متفاوت است. نکته مهم که در هنگام استفاده و نصب لیبل دزدگیر باید دقت کنید که لیبل کاملاً صاف نصب شود برچسب دزدگیر اگر به‌صورت چروک و ناصحیح الصاق شود به‌هیچ‌عنوان خاصیت امنیتی نخواهد داشت.

از مزیت‌های برچسب دزدگیر ویژگی ضد جعل بودن و رمزدار بودن آن‌هاست.

ضد جعل بودن برچسب دزدگیر

این ویژگی به این معناست که وقتی آن را باز می‌کنید لوگوی مخصوص قابل دیدن است و نمی‌توان لوگوی دیگری را جای آن چسباند و آن را جعل کرد.

رمزدار بودن برچسب دزدگیر

این ویژگی به این معناست که بازکردن آن‌ها فقط با دستگاه خنثی‌کننده مخصوص امکان دارد برچسب‌های دزدگیر و ضد سرقت قیمت‌های متنوعی دارد که باید باتوجه‌به نوع کالا لیبل دزدگیر مخصوص آن را تهیه و استفاده کنید.

اگر قصد خرید برچسب دزدگیر را دارید و تنوع محصولات باعث شده نتوانید به‌راحتی تصمیم بگیرید شما می‌توانید با کارشناسان فروشگاه چشم سوم تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

فرکانس‌های برچسب دزدگیر

برچسب‌های دزدگیر و امنیتی در دو فرکانس AM و RF تولید و در دسترس هستند. هرکدام از این لیبل‌ها ویژگی‌های متفاوتی را دارند که در ادامه آن ها را بیشتر توضیح خواهیم داد.

لیبل‌های RF

لیبل‌هایی با این فرکانس برای فروشگاه‌هایی که اجناس کوچک‌تر و با تعداد بالا را عرضه می‌کنند کاربردی است. فروشگاه‌هایی که نمی‌توانند از انواع دیگر محصولات امنیتی استفاده کنند با لیبل RF امنیت فروشگاه خود را بالا می‌برند. لیبل RF که به‌راحتی قابل چسباندن است و امنیت خوبی را برای محصولات ایجاد می‌کنند.

در هنگام استفاده از لیبل RF ضد سرقت بر روی فلزات باید بیشتر دقت کنید چون ممکن است امنیت کالا با لیبل به‌خوبی تأمین نشود.

لیبل AM

اگر در فروشگاه شما کالاهایی که فلز در بسته‌بندی آن‌هاست بیشتر به فروش می‌رسد استفاده از لیبل دارای فرکانس AM بهترین انتخاب برای حفظ امنیت محصولات شماست. لیبل AM برای فروشگاه‌های لوازم آرایشی، سخت‌افزار، محصولات بهداشتی، و دارویی و لوازم الکترونیکی به‌خوبی عمل می‌کند.

تگ لیبل دزدگیر

نام دیگر این محصول تگ دزدگیر برچسبی است.تگ لیبل دزدگیر مورداستفاده باید کیفیت خوبی داشته باشد تا امنیت بیشتری ایجاد کند. تگ لیبل دزدگیر مدادی از مرغوب‌ترین انواع لیبل دزدگیر است که فروش نسبتاً بالایی نیز دارد، اما به‌طورکلی شما برای خرید محصولات امنیتی بهتر است بر اساس نوع محصولات تگ لیبل دزدگیر یا سایر انواع دزدگیر را انتخاب کنید.

لیبل دزدگیر ضد آب

لیبل دزدگیر ضدآب یکی از لیبل‌های کارآمد فروشگاهی است و برای همه اجناس قابل‌استفاده است. این نوع لیبل ضریب امنیتی بالایی را داراست که در تماس با بدن نیز به‌خوبی جوابگو و مؤثر است. یکی از بهترین کاربردهای این لیبل استفاده برای محصولاتی است که در ظرف آن‌ها مایعات وجود دارد و یا برای گوشت‌ها و یخچال‌ها در فروشگاه‌ها. استفاده از لیبل ضد آب برای این محصولات بهترین انتخاب است زیرا لیبل‌های معمولی برای گوشت و قصابی‌ها و محصولات یخچالی اصلاً جواب‌گو نخواهد بود.لیبل‌های ضد آب به شکل یک رول به تعداد معمولاً ۱۰۰۰ عددی عرضه می‌شوند. ظاهر لیبل‌های ضدآب سفید و بر روی آن‌ها بارکد درج شده است.

 

لیبل ضد سرقت شفاف

اگر اطلاعات مهمی روی محصول درج شده که نباید از چشم دور بماند شما می‌توانید از لیبل ضد سرقت شفاف استفاده کنید. لیبل های شفاف قابل‌استفاده در فروشگاه‌های کتاب، البسه، لوازم جانبی موبایل، داروخانه‌ها، و هایپر مارکت هاست.

نکته مهم

برچسب‌های دزدگیر فروشگاهی را در هنگام فروش محصول فقط می‌توان غیرفعال کرد. لیبل دزدگیر قابل‌استفاده مجدد بر روی دیگر محصولات نیست.

سخن پایانی

فروشگاه چشم سوم یکی از مراکز مجاز و معتبر در زمینه فروش محصولات امنیتی و انواع گیت فروشگاهی است. شما می‌توانید به‌راحتی از محصولات ما در صفحات سایت بازدید کرده و ثبت سفارش کنید. همچنین می‌توانید از مشاوره کارشناسان ما در زمینه خرید بهترین و مناسب‌ترین برچسب دزدگیر بهره‌مند شوید.

شماره های تماس

۰۹۱۲۸۸۷۱۰۷۱

۸۸۲۴۲۸۷۸-۹

یک دیدگاه بگذارید