پرش لینک ها
مشاوره تلفنی

5 شرکت برتر دزدگیر فروشگاهی

گیت فروشگاهی ، ناجی فروشگاه شما

گیت فروشگاهی : امروزه رشد جمعیت و نیاز به فروشگاه و هایپرمارکت های بزرگ یکی از فرصت های مناسب برای صاحبان کسب و کار است. اما افزایش جمعیت چالش های را برای صاحبان کسب و کار بوجود آورده است. حفاظت از کالا و اجناس یکی از دغدغه های مدیران و فروشندگان میباشد که هر روزه، این دغدغه افزایش نیز میابد.همین امر سبب شده است که امروزه مبحث گیت فروشگاهی و گیت دزدگیر توجه بیشتری را به خود جلب نمایید. 

یکی از اصلی ترین را ه ها استفاده از دوربین مدار بسته و استفاده از سیستم های ضد سرقت میباشد. که هر کدام از آنها دارای مزایا و معایبی میباشند که در مقاله ای جداگانه به آن پرداخته ایم. در این مقاله قصد داریم به معرفی چند شرکت فعال که در زمینه “گیت فروشگاهی” و دزدگیر فروشگاهی فعال هستند بپردازیم.

اهمیت استفاده از گیت فروشگاهی

با داشتن “گیت فروشگاهی” فروشندگان با خیال آسوده به پاسخ گویی به فروشندگان خود پرداخته و نیازی نیست که حواسشان به سرقت اجناس و کالاها باشد. همچنین با داشن گیت دزدگیر هزینه های نیروی انسانی جهت مراقبت و نگهبانی کاهش داده میشود. و در تمام طول روز دستگاه فعال و هوشیار است.

معرفی شرکت های برتر در زمینه فروش گیت فروشگاهی

به دلیل اهمیت انتخاب شرکت مناسب جهت خرید و مشاوره بر آن شدیم تا شرکت های برتری که در زمینه های گیت فروشگاهی، گیت دزدگیر، لیبل دزدگیر، “تگ لباس“، دزدگیر پوشاک، دزدگیر لباس، دزدگیر کتاب ، دزدگیر موبایل و … فعال هستند و به ارائه خدمت مشغولند معرفی کنیم.

1) چشم سوم

شرکت چشم سوم با سابقه طولانی در زمینه تولید و واردات گیت فروشگاهی و با همکاری کادری مجرب از بخش فنی و فروش در این حوزه نسبت به ارائه بهترین سیتم های ضد سرقت ازجمله گیت و تگ دزدگیر اقدام کرده است. این شرکت پس از پژوهش های فراوان موفق شده است تگ و گیت هایی با کیفیت بهتر و قیمت کمتر نسبت به گذشته ارائه دهد. از جمله اهداف اصلی شرکت چشم سوم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • تلاش چشم سوم واردات محصولات با کیفیت از کشورهای اروپایی از جمله کشور آلمان میباشد.
 • تلاش شبانه روزی چشم سوم برای تولید انواع تگ دزدگیر و گیت دزدگیر با کیفیت رقابتی.
 • چشم سوم همواره تلاش نموده که پاسخ گوی مشتری قبل و بعد از خرید باشد.
 • کارشناسان فنی شرکت چشم سوم همواره جهت مشاوره و بررسی عملکرد دزدگیر بصورت دوره ای در محل حضور پیدا میکنند.
 • همواره شعار شرکت چشم سوم “حفاظت از هزاران فروشگاه در ایران افتخار ما بوده است” میباشد.
 • ارائه خدمات در سرتاسر کشور

شماره تماس : 79-02188242878

2. ایمن موج

شرکت ایمن موج یک شرکت دانش بنیان میباشد که در زمینه تولید دزدگیرفروشگاهی فعالیت میکند. شرکت ایمن موج از سال 84 آغاز بکار کرده و یکی از پیشگامان این عرصه میباشد. عمده فعالیت و تولید شرکت ایمن موج تولید دزدگیرهای فروشگاهی AM میباشد. شرکت ایمن موج توانسته است دز زمینه فروش دزدگیر پوشاک و لباس و دزدگیر موبایل موفق عمل نمایید

3) شرکت BNB (بی ان بی)

شعار شرکت BNB “با ما باشید نگران فروشگاهتون نباشید” است. شرکت BNB  وارد کننده و تولید کننده انواع گیت فروشگاهی و یا دزدگیر فروشگاهی می باشد.
شرکت BNB دارای انواع دزدگیر RF و دزدگیر AM میباشد. همچنین در زمینه فروش تگ دزدگیر و لیبل دزدگیر ، دزدگیر کتاب و پوشاک فعایت مینماید.

4. گیت گستر

شرکت گیت گستر یکی از فعالان حوزه سیستم های ضد سرقت فروشگاهی میباشد. صادرات، واردات و تولید انواع دزدگیر فروشگاهی ، دزدگیر اماکن و همچنین تجهیزات فروشگاهی از جمله لیبل حرارتی و دستگاه بارکد خوان ، انواع صندوق فروشگاهی و ترازو از فعالیت های شرکت گیت گستر میباشد.

از ویژگی های شرکت گیت گستر میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اصالت کالا 
 • گارانتی محصولات
 • خدمات پس از فروش
 • استفاده از متخصصین حوزه الکترونیک
 • نصب و راه اندازی رایگان در تهران
 • تنوع محصول

گیت گستر همواره در تلاش است تا بتواند رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نمایید. شعار شرکت گیت گستر “ما افتخار میکنیم که امنیت هزاران فروشگاه در ایران را تامین کرده ایم”

5. شرکت پارسا

یکی از فعال ترین شرکت ها در حوزه فروش اینترنتی شرکت پارسا گیت میباشد.

گروه فنی مهندسی مرکز امنیت کوشا ( شرکت کوشا الکترونیک اکباتان ) یکی از تیم های فعال و پیشتاز در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی می باشد که همواره در تلاش است با شناخت نیازهای مشتریان عزیز خود در صدد رفع آن پیشگام باشد.

دزدگیر فروشگاهی – تگ فروشگاهی – لیبل دزدگیر- دزدگیر لباس – لیبل امنیتی – گیت دزدگیر – گیت فروشگاهی – تگ صدفی – خنثی کننده لیبل دزدگیر – جدا کننده تگ دزدگیر – دزدگیر موبایل و الکترونیکی – گیت و دزدگیر فروشگاهی – تگ گلفی – تگ صدفی – تگ کوچک دزدگیر – تگ پنسیل – تگ مدادی – تگ

شرکت چشم سوم

یک دیدگاه بگذارید