پرش لینک ها
مشاوره تلفنی

خرید دزدگیر فروشگاه لباس با بهترین کیفیت

آشنایی با خرید دزدگیر فروشگاه

یکی از مهم ترین دزدگیر های فروشگاهی که دارای ابعاد گوناگون کوچک، بزرگ، گرد و… می باشد و اتصال آن به لباس های موجود در فروشگاه از سرقت آن ها جلوگیری به عمل می آورد، دزدگیر لباس نام دارد. خرید دزدگیر فروشگاه گامی مهم در جهت تامین امنیت فروشگاه می باشد.

نوع محصول و کشور سازنده آن از جمله عوامل موثر بر کیفیت گیت فروشگاهی می باشد که با توجه به تکنولوژی های مورد استفاده در آن ها جواب دهی و کارکرد بسیار بالایی دارند.

دزدگیر لباس با کیفیت

منظور از دارا بودن کیفیت در دزدگیر های لباس پوشش دهی مناسب نقاط کور، عدم وجود نویز اضافی و نیز عملکرد سریع و به موقع می باشد. لازم است بدانید که مناسب ترین نوع تگ دزدگیر لباس که اندازه ای استاندارد و جواب دهی فوق العاده ای دارد، تگ شل نام دارد. این تگ دارای جواب دهی حدودا ۲ متر با گیت فروشگاهی opal است. خرید دزدگیر فروشگاه مناسب موجب می شود که مشکلات فوق رخ ندهد.

نحوه عملکرد دزدگیر لباس

وجود دزدگیر لباس زمینه جلوگیری از وقوع سرقت در فروشگاه های پوشاک را به طور قابل توجهی فراهم می نماید. این دزدگیر ها شامل قطعاتی به نام تگ و گیت می باشند. تگ قطعه ای است که بر روی اجناس موجود در فروشگاه نصب می گردد.
گیت اصلی نیز آنتنی است که در خروجی فروشگاه قرار داده می شود.
اگر فردی قصد خروج غیر قانونی پوشاکی از فروشگاه را داشته باشد، گیت موجود در خروجی فروشگاه به محض عبور تگ موجود بر روی کالا مورد نظر، آن را شناسایی کرده و بلافاصله شروع به اعلان هشدار می کند.
بدین ترتیب صاحبان فروشگاه از وقوع سرقت آگاه خواهند شد. همین امر موجب شده است که خرید دزدگیر فروشگاه در هنگام برپایی آن گامی مهم به شمار بیاید.

خرید دزدگیر فروشگاه لباس

تفاوت دزدگیر لباس، با سایر گیت های فروشگاهی

همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، در صورت خروج غیر قانونی البسه از فروشگاه گیت موجود در خروجی شروع به آلارم کرده و مسئولین را از این امر با خبر می سازد.
افرادی ک قصد خرید یک کالا را دارند، لازم است که با در دست داشتن آن نزد فروشنده مراجعه نمایند. فروشنده نیز با در دست داشتن قطعه ای به نام خنثی کننده، به جدا سازی تگ از لباس می پردازد.
همین امر موجب ایجاد تفاوت در عملکرد گیت های فروشگاهی لباس و دزدگیر های معمولی و نیز اهمیت خرید دزدگیر فروشگاه شده است.

گیت های فروشگاهی بر چسب دار

این دسته از گیت ها به صورت بر چسب مانند بوده و لازم است قبل از خروج کالا از فروشگاه با به کار گیری دستگاه خنثی کننده لیبل توسط فروشنده غیر فعال گردند.

خرید دزدگیر فروشگاه لباس | گیت های فروشگاهی سخت

این دسته از گیت ها پلاستیکی و صدفی رنگ هستند. لازم است این گیت ها پیش از خروج کالا از فروشگاه توسط مگنت های جدا کننده از آن جدا گردند.