پرش لینک ها
مشاوره تلفنی

قیمت لیبل AM

جنس لیبل AM از پلاستیک میباشد و برای جلوگیری از سرقت بر روی کالا و اجناس نصب میشود. لیبل AM در واقع یک برچسب ضد سرقت میباشد و برای برخی از کالاها از جمله لوازم آرایش و بهداشتی ، عطر فروشی ها، و در داروخانه ها کاربرد دارد. مهمترین کاربرد آن نصب بر روی اجناس فلزی میباشد.

توجه نمایید که لیبل دزدگیر AM مخصوص گیت فروشگاهی AM است و نمیتوان آن را برای همه دستگاه ها از جمله گیت فروشگاهی RF استفاده نمود. فرکانس این نوع لیبل ها 58 کیلو هرتز است و یکی از پرفروش ترین لیبل ها موجود میباشد.

کاربرهای لیبل AM
بدلیل اینکه ابعاد واندازه آن کوچک است در حدود 4*1 سانتی متر ، مناسب برای برای اجناس و کالاهای که سطح آنها پهن نیست میباشد. لیبل هایی AM از نظر قدرت، بسیار با کیفیت هستند و این اطمینان را به صاحبان فروشگاه میدهد که بتوان در برابر سرقت از کالای آنها محافظت نمایید. همچنین سرعت پاسخ دهی لیبل دزدگیر AM بسیار خوب میباشد.
لیبل های AM داری دو ساده و بار کد دار هستند.

لیبل دزدگیر AM (ای ام)

قیمت لیبل AM
قیمت لیبل AM در سال 1399 حدود 370 تومان میباشد و مشتری هر تعدادی که نیاز داشته باشد متواند سفارش دهد. در هنگام خرید لیبل دزدگیر حتما از نوع و فرکانس آن مطلع باشید و درغیر اینصورت با کارشناسان شرکت چشم سوم تماس حاصل نمایید.