پرش لینک ها
مشاوره تلفنی

قیمت پایه دزدگیر موبایل

قیمت پایه دزدگیر موبایل : در موبایل فروشی ها و فروشگاه هایی که موبایل و تبلت میفروشن جهت جلوگیری از سرقت و حفاظت از کالا و اجناس شان از استند دزدگیر موبایل و یا پایه دزدگیر موبایل استفاده میکنند.
عملکرد این دستگاه دزدگیر به این صورت است که بر روی موبایل چسبانده میشود و چنانچه کابل آن را از گوشی موبایل جدا کنند، دستگاه آلرام میدهد. اگر شخصی بخواهد کابل را جدا نماید دستگاه هشدار میدهد و فروشنده را مطلع میسازد.

پایه دزدگیر موبایل علاوه بر موبایل برای حفاظت از کالا و اجناسی مانند تبلت و لپ تاپ مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت پایه دزدگیر موبایل

دزدگیر موبایل فروشگاهی

دزدگیر موبایل فروشگاهی علاوه بر جلوگیری از سرقت یک کار برد دیگری هم دارد و آن اینست که استند ها برروی یک میز نصب میشوند و گوشیها به یک سیم شارژ وصل هستند یعنی احتمال افتادن تلفن از دست خریدار وجود ندارد. این دزدگیر ها دارای باطری بسیار خوبی هستند که درصورتیکه باطری گوشی تمام شود میتواند آن را شارژ نماید. و از خاموش شدن گوشی جلوگیری نمایید.

امروزه با افزایش جمعیت و بزگ شدن فروشگاهها نظارت بر مشتری ها کار بسیار دشواری شده است که میتوان از ابزار و تکنولوژی برای حفاظت از اموال و اجناس فروشگاهها بهره برد. نحوهی عملکرد دزدگیر به این شرح است که چنانچه اتصال بین تلفن همرا با پایه دزدگیر قطع شود دستگاه آلارم میدهد. استفاده از این دستگاه در چندسال اخیر باعث کاهش سرقت از فروشگاههای موبایل شده است.

قیمت پایه دزدگیر موبایل

قیمت پایه دزدگیر موبایل

قیمت این سیستم امنیت فروشگاهی نسبت به کارایی که دارد بسیار مناسب است و بر حسب مقاموت و ایستایی که دارد خرید آن بسیار مقرون به صرفه است . همچنین برخی از این سیستم ها می توانند موبابل و تبلت ها را نیز شارژ نمایند که قیمت آن ها با دیگر سیستم های پایه دزگیر موبایل متفاوت است .

اگر قصد خرید استند دزدگیر موبایل را دارید و اما نمی دانید کدام نوع مناسبی فروشگاه شما است با کارشناسان فروش چشم سوم تماس بگیرید تا مشاوره های لازم را در مورد خرید این نوع از محصولات دریافت نمایید . هدف اصلی مجموعه ما کسب رضایت شما مشتریان عزیز است .